FONDSJAUNUMINOTIKUMIKONTAKTI
Jaunumi
Valsts sociālās aprūpes centrs “Rīga” saņēmis apjomīgu aizsarglīdzekļu dāvinājumu
24. augusts 2020

Valsts sociālās aprūpes centrs “Rīga” saņēmis apjomīgu aizsarglīdzekļu dāvinājumu

Valsts sociālās aprūpes centrs “Rīga” šovasar saņēmis labdarības fonda “Uniting History” apjomīgu aizsarglīdzekļu - respiratoru,cimdu, sejas vairogu un aizsargbriļļu - dāvinājumu, kurš Covid-19 pandēmijas laikā ir būtisks atbalsts iestādes ikdienas darbam. Ziedojums nodrošinās nepieciešamos aizsarglīdzekļus diviem mēnešiem.

 “Uzsākoties pandēmijai Fonds iesaistījās projektos, kas ir vērsti uz palīdzības organizēšanu un atbalstu sabiedrībai. Covid-19 laikā lielam riskam ir pakļauti tie, kas cīnās ar vīrusu – medicīnas un sociālās aprūpes darbinieki. Palīdzība tika sniegta arī īpaši neaizsargātām grupām - pensionāriem un sociālo centru iemītniekiem. Uzdoto brīdi šie mums ir prioritārie projekti,” akcentē Fonda izpilddirektore Elīna Škļara.

 Valsts sociālās aprūpes centra “Rīga” sešās filiāles (“Ezerkrasti”, “Jugla”, “Kalnciems”, “Pļavnieki”, “Teika” un “Rīga”) dzīvo un tiek aprūpēti 810 klienti, trijās no filiālēm dzīvo bērni ar smagiem funkcionāliem traucējumiem un trijās filiālēs - pilngadīgas personas ar smagiem funkcionāliem traucējumiem. “Ikdienas klientu uzraudzību un aprūpi nodrošina aprūpētāji, medicīnas māsas un dažādi speciālisti. Visi mūsu klienti ir augsta riska saslimšanas grupā, līdz ar to īpaša vērība mūsu filiālēs tiek pievērsta drošības pasākumiem un liela loma tajā ir individuālo aizsardzības līdzekļu nodrošinājumā. Esam gandarīti, ka šajā laikā labdarības organizācijas sniedz nepieciešamo atbalstu, apliecinot sabiedrības vienotību cīņā ar pandēmiju,” stāsta Valsts sociālās aprūpes centra “Rīga” direktore Elvīra Kisele.