FONDSJAUNUMINOTIKUMIKONTAKTI
Jaunumi
Noslēdzies fonda atbalstītā projekta "Dzintara muzikālo sarunu klubs" pirmais mācību gads
11 maijs, 2022

Noslēdzies fonda atbalstītā projekta "Dzintara muzikālo sarunu klubs" pirmais mācību gads

2022. gada 10. maijā noslēdzies fonda atbalstītā un Liepājas koncertzāles "Lielais dzintars" īstenotā izglītojošā cikla "Dzintara Muzikālo sarunu klubs" pirmais mācību gads.

Cikla desmit tikšanās reizēs klausītāji iepazinuši Eiropas un pasaules mūzikas vēsturi no viduslaikiem līdz mūsdienām. Lekcijas veidojuši Latvijas labākie muzikologi un praktiķi, Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijas mācībspēki, un interesentiem tās bija pieejamas kā klātienē, tā tiešsaistē.

Fonds “Uniting History” sveic visus zinātkāros mūzikas un mākslas mīļotājus ar mācību gada noslēgumu. Vēlamies pateikties ikkatram klausītājam par lielo izrādīto interesi un mācībām veltīto laiku, kas nekļūdīgi apliecina — mūsu sabiedrība ir ne tikai veselīgi zinātkāra, bet arī inteliģenta un sirds gudra. Ticam, ka tieši šīs īpašības palīdzēs mums visos laikos, ļaujot saglabāt gan mūsu kultūru, gan Latvijas cilvēku stipro garu.

Esam pagodināti par iespēju atbalstīt šo Latvijas mērogā unikālo kultūrizglītības projektu pieaugušajiem un gandarīti, ka 9 mēnešu garumā mums ir bijusi iespēja būt līdzās šī cikla veiksmīgā realizācijā, sasniedzot auditoriju kā klātienē Liepājā, tā Latvijā un ārpus tās, izmantojot digitālās koncertzāles sniegtās iespējas.

Lekciju video konspekti pieejami "Digitālā dzintara" arhīvā: https://digitalaisdzintars.lv/lv/ieraksti.html#cat=21

Paldies mūsu lieliskajiem partneriem — Liepājas koncertzālei “Lielais dzintars” un Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijai. Ceram uz turpmāku sadarbību un vēl daudz kopīgiem, mākslas atklājumiem bagātiem mirkļiem.

Attēlā: kursanti, kuri ciklu absolvēja klātienē. Foto: Indulis Pelnēns / Lielais dzintars