FONDSJAUNUMINOTIKUMIKONTAKTI
Jaunumi
Mūsu jauns nosaukums: Fonds “Uniting”

Mūsu jauns nosaukums: Fonds “Uniting”

Paplašinot “Uniting History” darbību un nostiprinot pozīciju Latvijas labdarības organizāciju vidē, vēlamies Jūs iepazīstināt ar mūsu fonda jauno nosaukumu — “Uniting”, kas tulkojumā no angļu valodas nozīmē “apvienošana”, “savienošanās”.

“Esam gandarīti, ka mūsu jaunais nosaukums Fonds “Uniting” turpmāk kodolīgāk, bet vienlaikus plašāk un visaptverošāk atainos mūsu organizācijas pamatvērtības. No sākotnējās ieceres, kas paredzēja fonda darbību bāzēt mūsu valsts un cilvēku likteņu vēstures izpētē, aizvadīto trīs ar pus gadu laikā esam auguši, attīstījušies un saredzējuši savu vietu labdarbības organizāciju vidē Latvijā. Jaunais nosaukums precīzāk nodos mūsu vēstījumu — fonda vērtību pamatā ir cieņa pret visiem cilvēkiem un viņu atšķirīgo pieredzi, vēlme rast kopīgo un vienojošo,” iepazīstina Fonda “Uniting” izpilddirektore Elīna Škļara.

Fonds "Uniting" turpinās darboties trīs jomās:

● Sociālajā jomā, primāri attīstot fonda sociālo centru;

● Vēsturiskā mantojuma saglabāšanā, atbalstot nozīmīgus pētījumus par Latvijas vēsturi un sabiedrību;

● Kultūras jomā, rūpējoties par kultūras pieejamību dažādām sabiedrības grupām.

Līdz ar nosaukuma maiņu, fondam tapis arī jauns logotips, kas attēlo pirksta nospiedumu. Jaunais logo atspoguļo fonda misiju – ar katru realizēto ieceri un projektu atstāt nospiedumu jeb pozitīvu, ilgtermiņa rezultātu kā katra līdzcilvēka dzīvē, tā mūsu sabiedrībā kopumā.

Attēls: Logotipā ietvertais pirksta nospiedums simboliski attēlo fonda misiju

2023. gadā fonda galvenie darbības mērķi saistīti ar pērn atvērtā sociālā centra “Uniting Care” (latv.: Vienoti aprūpē) turpmāku attīstību un darbības pilnveidošanu. Kā jau esam vēstījuši, fonda sociālais centrs piedāvā atbalstu senioriem, veicot individuālu aprūpi mājas apstākļos. Šāda palīdzība ir kritiski nozīmīga senioriem, kuri turpina dzīvot patstāvīgi, taču nevar parūpēties par sevi pilnvērtīgi. Par šobrīd jau vairāk nekā 40 vientuļajiem senioriem fonds rūpējas, izvērtējot katra aprūpējamā aktuālo situāciju, veselības stāvokli un sadzīves nepieciešamības, vienlaikus saglabājot iespēju pakalpojumus saņemt klientam ierastajā mājas vidē. Sociālā centra profesionāli apmācītais kolektīvs senioriem palīdz ne tikai ar ikdienas gaitām un rutīnu, bet sniedz palīdzīgu roku arī mājas darbos, dodas kopīgās pastaigās, ir līdzās, uzklausa un sniedz ieguldījumu senioru dzīves kvalitātes uzlabošanā. Tāpat viens no sociālā centra darbības virzieniem un nozīmīgiem blakus projektiem ir kopīga kultūras notikumu apmeklēšana.

Esam atvērti pieņemt ziedojumus no fiziskām un juridiskām personām, kuras vēlas atbalstīt mūsu fonda darbību un sniegt jebkuru, kaut nelielu ieguldījumu sociālā centra darbības nodrošināšanai un/vai vēstures izpētes un kultūras projektu realizācijai. Ziedojumus iespējams veikt, pārskaitot izvēlēto summu uz zemāk norādīto fonda bankas kontu ar norādi Ziedojums. Ziedotājiem tiek nodrošinātas atskaites par izlietotajiem līdzekļiem. Lai pieteiktos atskaites saņemšanai, lūdzam sazināties ar fondu, rakstot uz epastu info@uniting.lv vai zvanot pa tālruni 27 32 32 34.

Fonds “Uniting”
Reģ. nr.: 40008290343
Konts: LV34LLBB0003207000016
Banka: Signet Bank AS
SWIFT: LLBBLV2X

Informācija saņēmējam: Ziedojums

Jau iepriekš pateicamies par Jūsu atsaucību!

Ar cieņu,
Fonds “Uniting”