FONDSJAUNUMINOTIKUMIKONTAKTI
Jaunumi
Fonds paplašina darbību, atverot Sociālo centru
17. maijs, 2022

Fonds paplašina darbību, atverot Sociālo centru

2022. gadā “Uniting History” sper jaunu, nozīmīgu soli, lai pilnveidotu un attīstītu fonda darbību sociālajā jomā. Fonda paspārnē ir izveidots Sociālais centrs, kas vientuļiem senioriem palīdz uzlabot viņu dzīves kvalitāti, kā arī atvērts birojs Rīgas centrā.

“Aizvadītajos mēnešos esam veltījuši daudz pūļu un enerģijas, ieguldījuši neizmērojamu sirds siltumu, lai šodien varētu jūs iepazīstināt ar mūsu fonda nākamo attīstības posmu. Jaunizveidotais Sociālais centrs saviem klientiem sniedz īpaši viņiem pielāgotus un individuāli piemeklētus aprūpes pakalpojumus. Par šobrīd jau vairāk nekā 20 vientuļajiem senioriem mēs rūpējamies, izvērtējot katra klienta aktuālo situāciju, veselības stāvokli un sadzīves nepieciešamības, vienlaikus saglabājot iespēju pakalpojumus saņemt klientam ierastajā mājas vidē,” iepazīstina fonda izpilddirektore Elīna Škļara.

Sociālā centra profesionāli apmācītais un emocionāli inteliģentais kolektīvs senioriem palīdz ne tikai ar ikdienas gaitām un rutīnu, bet sniedz palīdzīgu roku arī mājas darbos, dodas kopīgās pastaigās, ir līdzās, uzklausa un sniedz ieguldījumu senioru dzīves kvalitātes uzlabošanā. Viens no Sociālā centra darbības virzieniem un nozīmīgiem blakus projektiem ir arī kopīga kultūras notikumu apmeklēšana. Pirmajās tikšanās reizēs seniori apmeklējuši Latvijas Nacionālo mākslas muzeju un Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātri, gūstot spilgtus iespaidus kā laikmetīgās un klasiskās mākslas izstādēs, tā muzikālā izrādē.

Lai nodrošīnātu Sociālā centra darbu un veiksmīgu sadarbību ar potenciālajiem un esošajiem klientiem, šopavasar atvērts arī Sociālā centra birojs Rīgā, Rūpniecības ielā 19. “Ceram, ka šīs mājīgās telpas iedvesmos mūsu gaišos un gādīgos komandas dalībniekus turpmākiem darbiem un kopīgiem sasniegumiem. Tieši šeit laipni sagaidām potenciālos atbalsta saņēmējus, lai, izvērtējot katra seniora individuālo gadījumu, apstākļus, vēlmes un vajadzības, izstrādātu individuālu un īpaši pielāgotu aprūpes plānu,” noslēgumā piebilst E. Škļara.

Saziņai ar biroju un Sociālā centra darbiniekiem aicinām izmantot elektroniskā pasta adresi: info@lidfoundation.lv vai zvanīt pa tālruni: +371 27 32 34 34.

Vēlamies pateikties ikkatram partnerim, kurš palīdzējis mums šī projekta tapšanā, sniedzot padomu, atbalstu un uzmundrinājumu!

Vairāk par Sociālā centra aktualitātēm aicinām uzzināt mūsu sociālo tīklu profilos: www.facebook.com/UnitingHistory un www.instagram.com/UnitingHistory