FONDSJAUNUMINOTIKUMIKONTAKTI
Jaunumi
Ar fonda atbalstu konferencē "Limmud Baltics" aizvadītas vēsturei un sociāliem jautājumiem veltītas lekcijas
1. septembris, 2022

Ar fonda atbalstu konferencē "Limmud Baltics" aizvadītas vēsturei un sociāliem jautājumiem veltītas lekcijas

Vasaras izskaņā Igaunijā norisinājās konference Limmud Baltics, kurā piedalījās aptuveni 200 dalībnieku no visas Baltijas, kā arī ASV, Vācijas, Izraēlas, Francijas un citām valstīm.Ko nference, kas veltīta ebreju kultūrai, vēsturei un aktuālajiem kopienu jautājumiem, kļuvusi jau par vairākgadēju tradīciju.

Šogad ar fonda "Uniting History" atbalstu konferences dalībniekiem bija iespēja klausīties Žaņa Lipkes memoriāla muzejpedagoģes Maijas Meieres-Ošas lekciju par ebreju glābējiem Liepājā, kā arī labdarības fonda "Нужна помощь" ārējās komunikācijas vadītājas Nadeždas Jakelevič lekciju, kas sniedza ieskatu, kā vietējās biedrības, kopienas un cilvēku apvienības var piedalīties dažādu sociālo jautājumu risināšanā.

Tāpat fonda izpilddirektorei Elīnai Škļarai bija iespēja piedalīties apaļā galda diskusijā par sociālo jautājumu risināšanu dažādos līmeņos.

Fonds pateicas pasākuma organizatoriem un visiem dalībniekiem par vērtīgo un izzinošo nedēļas nogali un ir pateicīgs par iespēju sniegt savu ieguldījumu konferences tapšānā, piedāvājot lekcijas un diskusijas gan par vēsturiskiem, gan sociāli nozīmīgiem jautājumiem.

Vairāk par pasākumu: limmudbaltics.eu/

FOTO: Limmud Baltics